David Beckham pobavil účastníkov tlačovej konferencie tým, že odpovedal na výzvu

David Beckham má určite zmysel pre humor. Známy futbalista sa zasmial všetkými, ktorí sa zhromaždili na tlačovej konferencii, ktorá sa konala po charitatívnom zápase Unicef, organizovanom na pomoc deťom.

Stratenú príležitosť

Novinári požiadali bývalého kapitána anglického tímu o svoje otázky a priateľsky ich odpovedal. Jeden z reportérov napísal Beckhamove slová po telefóne a v momente monologu atléta mobilne naraz zazvonil. David sa nestal zmätený a vyzdvihol telefón namiesto hostiteľa, ale zdá sa, že účastník, ktorý počul iný hlas, bol v rozpakoch a nepovedal slovo.

Teraz volajúci kousne lakte, chýba šanca hovoriť s futbalovou hviezdou.

Prečítajte si tiež

Dotknutý moment

V Manchestri sa konala dobročinná hra, po ktorej bola zábavná epizóda. Na ihrisku štadióna Old Trafford sa stretol s národným tímom Anglicka a Írska a spojeným svetovým tímom.

Britovia dokázali poraziť súperov o skóre 3: 1. V duelovom dvojlôžku bol zaznamenaný Michael Owen a Paul Scholes, Dwight York, skóroval raz.

V 75. minúte stretnutia nastala ďalšia zaujímavá chvíľa, ktorej hrdinami sa stal Beckham a jeho 16-ročný syn Brooklyn. Slávny otec mu dal svoje miesto na ihrisku a Beckham Jr. mu dobre prehral 15 minút.