Čo po korune: ako sa stal život víťazov slečny Ruska?

Pri súťažiach krásy často súvisia s rôznymi škandálmi a mnohí veria, že medzi dievčatami je na prvom mieste bezohľadná vojna. Stojí to za to, môžeme povedať víťazom rôznych rokov.

Súťaže na krásu sa zdajú byť akýmmsi prechodovým lístkom do rozprávkového a bezstarostného života, takže dievčatá sú pripravené na veľa, ak sa len stať prvým. Navrhujeme zistiť, či takéto snahy sú odôvodnené príkladom minulých víťazov súťaže Miss Russia.

1. Anna Baichik - 1993

Dievča sa stalo prvou "Miss Russia" a získalo korunu vo veku 16 rokov. Potom pokračovala vo svojej modelárskej kariére a zúčastnila sa vystúpení a vystúpení. V dôsledku toho Baichik si uvedomil, že táto oblasť nie je pre ňu, preto začala pracovať ako profesionálna novinárka a na 36 rokov obhajovala svoju prácu. Anna pracuje ako učiteľka na Štátnej univerzite v Petrohrade, ktorá je teraz ženatá a má syna.

2. Elmira Tuyusheva - 1995

Dievča vo veku 18 rokov bolo prvou v hlavnej súťaži krásy Ruska, keď študovala fakulta kybernetiky. Po víťazstve sa rozhodla ukončiť štúdium a venovať sa modelingu. Vysokoškolský diplom Elmira získal až v roku 2007, keď absolvoval Moskevské divadelné štúdiá. Dievča sa tiež zúčastnilo niekoľkých filmov, napríklad vo filme "Gloss".

3. Alexandra Petrova - 1996

Perspektívy budúceho víťaza súťaže krásy boli lákavé, pretože mu bola ponúknutá práca v Hollywoode a tiež reprezentovala Rusko na súťaži Miss Universe. Bohužiaľ, príbeh skončil tragicky, pretože v septembri 2000 bol v Cheboksary zastrelený Alexander počas zločinu. V tej dobe bola s jej priateľom, ktorý bol miestnym podnikateľom. O dva dni neskôr mala dievča odišiel 20 rokov.

4. Elena Rogozhina - 1997

Dievča vďaka svojej kráse dokázalo nielen vyhrať súťaž v Rusku, ale aj stať sa prvým v Európe, keď získala korunu v roku 1999. Po krátkej dobe sa stretla s jej budúcim mužom, Američanom, a opustila krajinu navždy. Čo sa stalo v budúcnosti s jej životom, nie je známe.

5. Anna Malová - 1998

Dievča nebolo schopné dostať korunu nie prvýkrát, pretože v roku 1993 obsadila len druhé miesto. Po prijatí koruny v súťaži "Miss Russia" vstúpila do deviatich finalistov pre "Miss Universe". V dôsledku toho sa zničil šťastný život, pretože sa ukázalo, že v roku 2011 bola Anna zatknutá v New Yorku kvôli falšovaným lekárskym predpisom na získanie liekov. Podáva trest vo väzení.

6. Anna Kruglova - 1999

Nie je jasné, čo prinútilo dievča k účasti na súťaži krásy, v ktorej získala korunu, ale po ukončení štúdia odmietla všetky návrhy na účasť na takýchto podujatiach. Anna sa vrátila do normálneho života a nič viac o nej nie je známe.

7. Oksana Fedorová - 2001

Mnohí boli prekvapení, keď bola súťaž krásy vyhrala policajná žena. Kardinálne, víťazstvo nezmenilo svoje priority, pretože obhajovala svoju prácu a začala učiť na Univerzite MFF v Petrohrade. Po chvíli krása rozšírila kolekciu s novými titulmi: odborný asistent a kapitán milície a v roku 2006 - major. Jasná brunetka nemohla ísť bez povšimnutia na show business, takže hrá v kine, zúčastnila sa prehliadky, konala v klipoch a pracovala ako televízna moderátorka. Druhy médií aktívne písali o vzťahu medzi Oksanou a Nikolajom Baskovom. V roku 2011 sa vydala za dôstojníka FSB a porodila svoje deti. Fedorova naďalej vedie spoločenský život.

8. Svetlana Koroleva - 2002

Dievča vyhrala dve významné súťaže: "Miss Russia" a "Miss Europe". V nasledujúcom roku už zaujala post hlavnej snehovej dievčiny v krajine a rozhodla sa, že modelová obchodná činnosť nie je pre ňu, a preto venovala svoj život rodine. Svetlana je šťastná matka troch detí.

9. Victoria Lopyreva - 2003

Dievča sa začalo zaoberať modelingovou činnosťou vo veku 16 rokov a len štyri roky sa stalo víťazkou súťaže Miss Russia. Súčasne Vika absolvovala Vysokú školu ekonomickú. Vďaka víťazstvu v súťaži sa Lopyreva začala rozvíjať v showbizérii. Ona sa oženila s futbalistom, ale tento vzťah nevypadol. Vika pracuje ako moderátor, je bloggerom a aktívne vyvíja svoju stránku v Instagram. V roku 2018 sa stala veľvyslancom Svetového pohára. Médiá aktívne diskutujú o svojom románe s ... Nikolajom Baskovom.

10. Diana Zaripová - 2004

Ďalší skromný víťaz súťaže, ktorý po obdržaní koruny odmietol všetky ponuky a nepokračoval v modelovej kariére. Keďže sa jej život rozvíjal v budúcnosti, nie je známe.

11. Alexandra Ivanovská - 2005

Od ranej akcie sa dievča zaujímalo o rôzne súťaže krásy, napríklad vo veku 9 rokov už vyhrala súťaž v súťaži "Varvara-Krasa Long Spit". Sasha si zachránila dlhý oplet a pomohla jej stať sa prvou krásou Ruska. Svoju kariéru nezostala v modelingovej biznis, vyberá si svoju obľúbenú detskú aktivitu - vytvára kreatívne účesy.

12. Tatiana Kotová - 2006

Jednou z víťazov najvýznamnejšej súťaže krásy v Rusku, kde sa ďalšia kariéra vyvíjala čo najlepšie. Podieľala sa na iných súťažiach, ale nemohla v nich zvíťaziť. Osud jej dal ďalšiu šancu - dievča bolo obsadené v najpopulárnejšej skupine žien "Via Gra". Spievala v ňom až do roku 2010, potom sa vydala do sólo plavby a tiež sa rozsvietila v niekoľkých filmoch a programoch. Ale úspešná sólová kariéra Kotova je ťažké zavolať.

13. Ksenia Sukhinová - 2007

Od detstva sa dievča chcela stať úspešnou športovou ženou, preto sa aktívne angažovala v rytmickej gymnastike a bežala a získala aj titul biatlonu. Požadovaný titul v športe, nezískala, ale obsadila prvé miesto v súťaži krásy. Počas súťaže "Eurovision" v Rusku sa Xenia podieľala na natáčaní grafických kariet. Zmenila 42 obrázkov, aby primerane reprezentovala každú zúčastnenú krajinu. Je známe, že Sukhinova sa naďalej zaoberá modelovaním podnikania.

14. Sofia Rudyeva - 2009

Víťazstvo tejto dievčiny v súťaži je spojené so škandálom, pretože po tom, čo dostala korunu, závidení ľudia odhalili erotickú fotografickú snímku dievčaťa, ktorú odviedla za posledných 15 rokov. Rud'eva otvorene priznala, že obrázky neboli falošné a boli to chyby jej mladosti. Peniaze, ktoré vyhrala v súťaži, ktorú vynaložila na charitu. Sofia bola tvárou dvoch známych značiek Oriflame a Pepsi a tiež hral v klipoch a programoch.

15. Irina Antonenko - 2010

Dievča sa narodilo v rodine policajtov, takže videl svoju kariéru len v tejto oblasti. Po ukončení štúdia začala študovať právo. Počas štúdia si Ira uvedomila, že pre ňu nie je zaujímavá, a tak začala modelovať a študovať divadelné umenie. Vďaka skutočnosti, že Antonenko získala prvé miesto v súťaži krásy, začala konať vo filmoch. Zaujímavý fakt: v roku 2010 došlo k prepracovaniu koruny a jeho cena sa zvýšila na viac ako 1 milión dolárov. Po víťazstve Ira podpísala zmluvu na reklamnú kampaň slávnej značky Philipp Plein a otvorila v Moskve viedenský ples. Po chvíli sa rozhodla sústrediť sa na herectvo.

16. Natalia Gantimurova - 2011

Rovnako ako je to potrebné pre kráľovnú krásu, Natalia po víťazstve venuje rok života lásky. Pomohla sirotám a postihnutým deťom a tak ďalej. Keď odovzdala titul, vrátila sa na štúdium na RSUH. Tlačiareň si neuvedomuje iné aspekty svojho života.

17. Elizaveta Golovanová - 2012

Dievča v živote je reálnym žiakom, a tak skončila so školou so zlatou medailou s červeným diplomom - univerzitou a stala sa úspešným právnikom. Elizabethova súťaž o krásu bola vnímaná ako experiment alebo výzvou, pretože sa nikdy nezaujímala o modelovanie.

18. Elmira Abdrazakova - 2013

Po tom, ako dievča dostala korunu, vypukol obrovský škandál, pretože veľké množstvo ľudí uvádzalo nenávisť a otvorene vyhlásilo, že tatárska žena je nehodlá vyhrať hlavnú súťaž o krásu v Rusku. Toto neudieralo Elmiru a čoskoro sa stala tvárou značky Colina. Dievča vstúpilo do VGIKu na ihrisku Vladimíra Menchova, ale slávny režisér povedal, že titulovaná krása nemá hercov talent a lepšie pokračovať v štúdiu.

19. Julia Alipova - 2014

V súťaži dievča podmanila veľa so svojou krásou, ale svoju kariéru nepokročila v modelingu a zamerala sa na štúdium. Po absolvovaní lyceum získala dva vyššie tituly a teraz pracuje ako manažér v spoločnosti JSC "Eastern Energy Company".

20. Sofia Nikitchuk - 2015

Ďalším víťazstvom v súťaži "Miss Russia", ktorá bola sprevádzaná škandálom. Bol spôsobený nejednoznačnou streľbou na obálke časopisu Stolnik. Na fotografii bola dievča prezentovaná nahé a premenila sa na vlajku Ruska. To prinútilo prokuratúru regiónu Sverdlovsk vykonať audit nielen redakcie, ale aj Sofie. Vysvetľujúc to je príliš frivolné zaobchádzanie s národnými symbolmi. Prípad, samozrejme, nebol iniciovaný, ale kariéra bola neúspešná a dievča nikdy nebolo vidno na verejnosti.

21. Yana Dobrovolskaya - 2016

Dievča, ktoré prijalo ďalšiu korunu, malo len 18 rokov a musí ísť na univerzitu. Yana sa neplánuje rozvíjať v modelingu, pretože sa chce stať pedagógom alebo detským psychológa.

Pri pohľade na všetkých víťazov tejto súťaže krásy môžete určite povedať, že víťazstvo nie je zárukou šťastného a bezstarostného života. Iba vytrvalosť a práca pomáhajú dosiahnuť výšky.